Osobní knihovny > Osobní knihovna Mikoláše Alše > Seznam individualizovaných svazků > H > Prodromus Gloriae Pragenae continens urbium Pragenarum fundationes, Pragensium à fide Christi suscepta Religionis Catholicae Fervores...

Osobní knihovna Mikoláše Alše

Hammerschmidt, J. F.
Prodromus Gloriae Pragenae continens urbium Pragenarum fundationes, Pragensium à fide Christi suscepta Religionis Catholicae Fervores.... Vetero Pragae : Wolfgang Wickhart, 1723. 816 s.
Rozměr: 35x23 cm.
Uložení knihy: Knihovna Památníku národního písemnictví, Praha, Fond osobní knihovny M. Alše.
Prvním majitelem tohoto prvotisku byl dle podpisu Jan Erazim Vocel (1802-1871), básník, archeolog, kulturní historik,národní buditel a zakladatel Sboru archeologického. Po něm pravděpodobně knihu získal R.Hlubinka a ten ji po čtyřech letech věnoval Alšovi
deskydesky exlibrisexlibris
podpisypodpisy tit.stranatit.strana