Osobní knihovny > Osobní knihovna Mikoláše Alše > Seznam individualizovaných svazků > P > Naturgedichte des Thierreiches für die k.k. osterreichischen Unter-Gymnasien

Osobní knihovna Mikoláše Alše

Pokorný, Alois
Naturgedichte des Thierreiches für die k.k. osterreichischen Unter-Gymnasien. Wien: K. K. Schulbücher Verlag, 1858. 231 s.
Rozměr: 20,5x12 cm.
Uložení knihy: Knihovna Památníku národního písemnictví, Praha, Fond osobní knihovny M. Alše.
Exlibris M.A., na přídeští podpis "Z kněh Františka Knopa... (?) Stav. I.gym v Písku 1860", kolorované obrázky hmyzu, do češtiny přepsaná jména popisovaných druhů, dokreslované tištěné obrázky. Kniha patrně patřila Alšovu bratru Janovi.
exlibris a cizí podpisexlibris a cizí podpis titulní stranatitulní strana
vpiskyvpisky vpisky IIvpisky II
dokreslený obrázekdokreslený obrázek dokreslený obrázek IIdokreslený obrázek II
dokreslený obrázek IIIdokreslený obrázek III dokreslený obrázek IVdokreslený obrázek IV