Osobní knihovna Zdeňka Fibicha

Schumann, Robert
3 Quartette: für 2 Violinen, Bratsche und Violoncell seinem Freunde Felix Mendelssohn Bartholdy, Partitur. Leipzig: Breitkopf und Härtel (7834), s.a. 39 + 36 + 39 s.
Rozměr: 17 x 25,8 cm.
Uložení knihy: Knihovna Ústavu hudební vědy FF UK v Praze, Praha, Knihy z os.knihovny Z.Fibicha začleněné do fondu.
Razítko: "B H", razítko Ústavu pro hudební vědu. Vpisky. Obsahuje: Qartetto I, Op. 41 No. 1, 39s.- Quartetto II, Op. 41 No..2, 36s. - Quartetto III, Op. 41 No. 3, 39s. Přív.: Romanzen für Frauenstimmen mit willkürlicher Begleitung des Pianoforte componirt von… Erstes Heft Op. 69: 1)Tamburinschlägerin (Aus dem spanischen v. J. Eichendorff) 2)Waldmädchen (J. v. Eichendorff) 3)Klosterfräulein (J. Kerner) 4)Soldatenbraut (E. Mörike) 5)Meerfey (J. v. Eichendorf) 6) Die Capelle (L.Uhland)
tit.stranatit.strana vpisky Ivpisky I
vpisky IIvpisky II vpisky IIIvpisky III