Osobní knihovny > Osobní knihovna K. H. Borovského > Seznam individualizovaných svazků > Was trägt am meisten zu den Revoluzionen itziger Zeiten bey? Und welches wäre das sicherste Mittel ihnen künftig vorzubeugen?

Osobní knihovna K. H. Borovského

Eckhartshausen, Karl von
Was trägt am meisten zu den Revoluzionen itziger Zeiten bey? Und welches wäre das sicherste Mittel ihnen künftig vorzubeugen? : eine Schrift zum Beherzigung für Fürsten und Völker . München: Joseph Lentner , 1791. 86 s.
Uložení knihy: Knihovna Národního muzea, Praha, Staré tisky - knihy z osobní knihovny K.H.Borovského.
Kniha obsahuje věnování Borovskému, vpisky jeho rukou, (pravděpodobně) jeho kresby a jeho podpis. Kniha není zaznamenána ani v Havlíčkově seznamu "Zaznamenané knihy" ani v pozůstalostním seznamu
kresbakresba kresba a věnováníkresba a věnování
tit.stranatit.strana vpisekvpisek